Унапреди своје предузетничке компетенције

Пројекат „Унапреди своје предузетничке компетенције” је настао у оквиру програма обуке за омладинске лидере/ке коју реализује Национална асоцијација практичара/ки омладинског рада - НАПОР у оквиру пројекта Немачке развојне сарадње „Перспективе за младе у руралним срединама у Србији” који спроводи ГИЗ у сарадњи са Министарством туризма и омладине Републике Србије.

25.9.2023. реализована је прва радионица из овог пројекта, на којој су се учеснице упознале са самим програмом пројекта и изложиле своја очекивања.

Учеснице овог пројекта су матуранткиње наше школе, ученице: Валентина Ацовић, Ивана Васиљевић, Милена Милошевић и Јована Радисављевић, 4. разред финансијског администратора и Анђела Ђорђевић, Тијана Живковић, Наташа Јанковић, Анђела Митровић, Катарина Рогожарски и Теодора Стокић, 4. разред економских техничара.

Пројекат реализује Валентина Миланов, наставник информатике и предузетништва и полазница обуке за омладинске раднике.