Тајне музејског блага

Updated: Feb 17

У четвртак 14.12.2023. у Народном музеју у Пожаревцу одржана је промоција апликације „Тајне музејског блага” која ће на једном месту пружити иновативну и едукативну забаву.

Туристичко-хотелијерски техничари 3. и 4. разреда  и туристичких техничари 2.разреда, који су до сада обављали праксу у Музеју, били су део ове промоције. Као знак пажње за успешно вођене туре кроз музеј на различитим језицима, Јелена Миленковић, виши кустос у музеју је уручила ученицима поклоне.

Више информација о апликацији „Тајне музејског блага” можете пронаћи на њиховим друштвеним мрежама.

Награђени ученици:

Јована Петровић и Ана Милић - 4.разред

Лана Василијевић, Душан Богдановић, Анђела Јанковић, Андријана Јовановић, Ема Мишић, Софиа Урошевић, Кристина Стокић, Анђела Стојковић, Михаило Станковић - 3.разред

Владимир Ђорђевић - 2.разред