Посета успешним фирмама

У оквиру блок наставе из предмета ,,Економско пословање 2" ученици другог разреда образовног профила - економски техничар 13. 2. 2024. посетили су две фирме: ,,Магма Глас" из Божевца и ,,Дрво-Декор" из Раброва где су нас љубазни домаћини упознали са настанком, радом и асортиманом фирме и где смо обишли производне, магацинске и изложбене просторије. Након тога су ученици Богдана Миленковић и Лазар Цветковић домаћине упознали са радом наших виртуелних ПД и указали на сличности и разлике стварног и виртуелног пословања. Радни дан завршен је посетом манастиру Заова.

Велико хвала Ивану Миленковићу испред фирме ,,Магма Глас" и Драгану Миладиновићу испред фирме ,,Дрво-Декор" на издвојеном времену и сарадњи.