Writer's pictureЕтш

Онлајн Републичко такмичење Изазов СПЕЦИЈАЛ

14. и 15. децембра наша школа је учествовала на онлајн Републичком такмичењу из предузетничких вештина, Изазов СПЕЦИЈАЛ, које се одвија у организацији Достигнућа Младих, Србија. Ово такмичење се бави еколошким темама, а тим из наше школе је решавао еколошки проблем како искористити изворе обновљиве енергије у организације великих манифестација и спортских догађаја да буду еколошки одрживи. Чланови тима су били ученици четвртог разреда смера туристичко-хотелијерски техничар: Марија Стојадиновић, Ива Мијајловић, Милица Милосављевић, Невена Павловић и Вук Вучетић. Тимски дух и одличан наступ наших ученика је похваљен од стране жирија. У веома јакој конкуренцији од 49 школа из целе Србије победу је однео тим из Новог Сада, гимназија Лаза Kостић. Све похвале за наше ученике, били сте одлични.