10. Међународни сајам ВПД-а у Пироту

Под покровитељством Министарства просвете и Заједнице економских школа, одржан је Међународни сајам виртуелних предузећа у Пироту. Нашу школу су представљале ученице IIIк одељења: Митра Динић, Лана Ристић и Јована Станковић.

Велики број учесника и посетилаца Сајма је још једном потврдио и истакао значај овакве манифестације на међународном нивоу. Уз подршку свих ученика одељења IIIк, наступ ВПД „Green office“ је изазвао похвале и признања од организатора, учесника и посетилаца сајма. С поносом истичемо да је наш рад и труд препознат и да смо као дугогодишњи учесници сајмова добили посебан статус и подигли углед школе на виши ниво. Захваљујемо се колегиницама Мирјани Ђусић и Виолети Урошевић, које су са ученицима IIIк и IIIфа, посетиле Сајам и пружиле нам подршку.

Весна Животић, ментор