15.02.2016.
Потписан протокол о сарадњи са Удружењем грађана

6.10.2015.

Потписали смо протокол о сарадњи са Удружењем грађана „Шанса“ и укључили смо се у реализацију пројекта „Каталог различитости“ који подразумева учешће 10 ученика наше школе у обуци за израду кратких „slow motion“ филмова.

8.10.2015.

- У периоду од 10 до 16 часова у просторијама наше школе одржана је радионица за младе „slow motion“ техника. Радионица је реализована од стране Удружења грађана „Шанса“ као партнера на пројекту „Каталог различитости“ који спроводи Едукативни центар Крушевац, а уз подршку Канцеларије за људска и мањинска права РС. У радионици је учествовало 23 младих волонтера, ученика средње Економско-трговинске школе, Пожаревачке гимназије и корисника Социорехабилитационог Клуба за младе Пожаревца.